Sizinle Olmaz Efendiler

tarafından
144
Sizinle Olmaz Efendiler

Sizin de Olmaz Efendiler

Sürekli toplumun içinde bulunumanıza rağmen onlarla aranıza mesafe koyduğunuz için sizinle olmaz efendiler. Halka emri marufu telkin ettiğiniz halde kendiniz bunu bir türlü yapmadığınız için sizinle olmaz efendiler

               Sürekli gıybetin,yalanın iftiranın yan etkilerinden bahsedip kendinizi bu huylardan koruyamadığınız için sizinle olmaz efendiler. Bulunduğunuz mevkileri babanızın malıymış gibi kullandığınız için sizinle olmaz efendiler.

               Birbirinizin yüzüne gülüp arkanızdan pervasızca birbirinizi eleştirdiğiniz için sizinle olmaz efendiler. Sizin yüzünüzden halkın birbirine mesafeli, kindar ve düşman olduğunu gördüğünüz halde tedbir almadığınız için sizinle olmaz efendiler.

               Kurumlarınızda ehil olanlardan ziyade kendi akrabalarınızı, çocuklarınızı himaye ettiğiniz için sizinle olmaz efendiler. Düzenlediğiniz merasimlerden ve yaptığınız programlardan güç devşirmeye çalıştığınız için sizinle olmaz efendiler

               Kendi içinizde girdiğiniz liderlik kavgası yüzünden toplumun gördüğü zararı göz ardı ettiğiniz için sizinle olmaz efendiler. Yapılan her işin sizin izninize bağlı olmasını düşündüğünüz için sizinle olmaz efendiler.

                Yaptığınız,yaptırdığınız kurumların toplumun hiçbir işine yaramadığını görmediğiniz için sizinle olmaz efendiler. Çocuklarımızın asimile olduğunu,uyuşturucu ve madde bağımlısı olduğunu gördüğünüz halde başında bulunduğunuz kurumları harekete geçirmediğiniz için sizinle olmaz efendiler.

               Halkın parasıyla trilyonlar harcanarak yapılan yapıları Atıl duruma düşürdüğünüz için sizinle olmaz efendiler.