Benim Adım …YEMEN

Benim Adım yemen Ortadoğuda Aden körfezi kıyısında bir ülkeyim..Tarih boyunca kahraman yiğitlerimle ün yapan benim ve güzel yürekli insanları bağrından çıkaran yine benim mesela VEYSEL KARANİ gibi.. Bende her millet huzur içinde yaşardı eskiden; Taki Şer odaklarının Arap Baharı adıyla başlattıkları İnsanlık Zulmü baş gösterene Kadar, Bu oyunlarıyla Tunus-Libya-Cezayir-Mısır-Bahreyn-Irak-Suriye-Afrika’nın bir çok yeri gibi bendede amaçladıklarına ulaşmak için fitneler başlattılar. Bölgenin Ekonomik olarak zayıf halklarını PETRODOLAR idarecileri ile çatıştırıp iki tarafada Silah satmak için inanç farklarını-kabileciliğ-Milliyetciliği-ve Adına Özgürlük dedikleri Ama Baştaki Diktaları korudukları sözde düzenleri değiştirmeyi yani Demokrasiyi vadettiler.

Ve..2012 yılında başlayan bu zulum maalef benim gibi Müslüman olan yönerticilerim tarafından başlatıldı son 2 yıldan beridir Arabistan ve avanelerinin eliyle hergün başıma Bombalar yağdırılıyor. Benim HER 10DK.BİR MAZLUM ÇOĞCUĞUNU KAYBEDEN, ben nim evlerine-iş yerlerine-matemlerine ve etkinliklerine bombalar yağdırılan…ben yapıları-yürekleri talan edilen..

Peki bu arada bende neler mi oldu?

Elbette bende de demiştimya benim karakterimde var YİĞİTLİK bu özelliğimle direnenoldular bunlar Husiler adıyla çıktılar bu defa Baştaki sulta yönetimi onlarla baş edemeyince SUUDİ Amerika ve Avaneleri ile adı Müslüman Ameli Siyonist olanları yardıma cağırdılar ve Huzilerde  bu zulümden nasiplendiler. Ama yılmadılar zulum cephesinin burnunu yere sürdüler sürüyorlarda .Fakat yetmedi yardımlarımızı kestiler-yollarımızı-okul ve hastanelerimizi viran ettiler…

Sonuç Kanayan Yaralardan biriyim ben;Tıpkı-filistin-ırak-afganistan-arakan-afrika-suriye ve diğer İSLAM coğrafyaları gibi bunu yapan maalesef adına Müslüman diyor. Oysa “ MÜSLÜMAN ELİNDEN-DİLİNDEN İNSANLARIN SELAMETTE OLDUGU KİMSEDİR” diyorken dinimiz….

SAHİ BİZ HANGİ MÜSLÜMANIZ….?

07.07.2017/10:50. İzzet CAF

ummetin-cocuklari-acliktan-oluyor462560

yemen-de-ic-savas-ikinci-yilini-geride-birakti-9422445_8886_obir-bebekte-yemen-de-acliktan-oldu308831ae2ac83ac24633daf6b7802772a0cd58b0708a1yemen-refugees-rtr-img

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER